22 lipiec 2020

Zew Natury

kupbilecik24.pl / Zew Natury
Zapraszamy 1 sierpnia 2020 roku do Amfiteatr Muszla, Włodawa, Podzamcze 3.
Koronawirus
lubelskie
1138
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
data: 2020-08-01 21:00
miejsce: Amfiteatr Muszla, Włodawa, Podzamcze 3
bilety: KUP BILET
 

Grubson i jego przygoda z hip-hopem rozpoczęła się na początku lat 90-tych za sprawą brata, który zajmował się promowaniem tej kultury w ich rodzinnym mieście Rybniku. Zaczął tworzyć na przełomie lat 1997-1998 w grupie Po 3-na Różnica. W 2001 roku sam zaczyna organizować imprezy, a niedługo potem powstaje nowa grupa Wolność słowa.

Charakterystyczny styl artysty w formule "otwartego hiphopu" oraz pozytywne, trafne teksty spotykają się ze świetnym przyjęciem. W 2013 nawiązał współpracę z live bandem Sanepid, co miało zdecydowany wpływ na skalę koncertów Grubsona. Rok później nakładem MaxFloRec ukazuje się "Punkt Widzenia" Jareckiego i BRK, na której GrubSon udziela się jako producent i DJ TwardyKark.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Grubson
artyści:
Grubson
W 2007 roku po wygranym konkursie na trzecia producencka płytę Magiery i L.A., GrubSon nagrywa kawałek na płytę KODEX III, który staje się singlem promującym album wspomnianych już producentów do którego powstaje klip wraz z Guralem i Fokusem. GrubSona można również usłyszeć m.in. na śląskiej składance "Silesia na Śląskich bitach", mixtapach Juniora Stressa. Obecnie GrubSon współpracuje z wieloma artystami takimi jak: Załoga MaxFloRec., Skorup, Majkel, East West Rockers Sound System, LSM Sound System, RainbowHiFi Sound System, Antikings Sound System, JuniorStress, Bas Tajpan, Miód i Frenchman, NaturalDreadKillaz, DJ FEEL-X, DJ Twister, DJ Bart, DJ Ramone, Grafomanii, ZeroRHPlus, Dreadsquad, DonGuralesko i wielu innych, których serdecznie pozdrawia. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
1138
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Włodawie

kiedy
2020-11-04 19:00
miejsce
Włodawski Dom Kultury, Włodawa,...
wstęp biletowany