24 lipiec 2020

ZUS na Jarmarku Sitarskim o PUE i bonie turystycznym

Pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pojawią się na Jarmarku Sitarskim w Biłgoraju, żeby pomóc mieszkańcom zainteresowanym bonem turystycznym.
Koronawirus
lubelskie
1138
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
W niedzielę, 9 sierpnia, na Jarmarku Sitarskim ZUS będzie udzielał porad z zakresu ubezpieczeń społecznych. Pracownicy będą także zakładać zainteresowanym osobom profile w Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE).

Dostęp do platformy jest niezbędny między innymi osobom, które chcą skorzystać z bonu turystycznego. Bon to dokument elektroniczny, którego aktywacja będzie możliwa tylko przez PUE. – Osoby, które miały założone konto na PUE, będą mogły sprawdzić, czy ich profil jest aktywny, czy pamiętają hasło do logowania. W razie potrzeby pomogą nasze konsultantki. Wygenerują nowe hasło lub poinformują jak można je sobie samodzielnie przypomnieć – zachęca Marta Woźnica z Oddziału ZUS w Biłgoraju.

Do rejestracji profilu w PUE będzie potrzebny dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport. Trzeba również podać swój adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Będą one potrzebne do uruchomienia bonu turystycznego.

Stoisko informacyjne ZUS na Jarmarku Sitarskim w Biłgoraju będzie czynne w niedzielę, 9 sierpnia, w godzinach od 12.00 do 16.00, na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury. BCK jest organizatorem wydarzenia.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
1138
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Włodawie

kiedy
2020-11-04 19:00
miejsce
Włodawski Dom Kultury, Włodawa,...
wstęp biletowany