27 lipiec 2020

Policjanci odnaleźli zaginionego 19-latka

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 19-latka z gm. Pionek. Mężczyzna wieczorem opuścił swoich znajomych nie zabierając ze sobą telefonu, a poszukiwania przez nich prowadzone nie przyniosły rezultatu. Na szczęście, policjanci po około trzygodzinnym sprawdzaniu terenu wokół jeziora znaleźli zaginionego.
Koronawirus
lubelskie
1138
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Dzisiaj w nocy do włodawskiej komendy zgłosiła się mieszkanka gm. Pionki, która powiadomiła nas o zaginięciu znajomego. Z relacji kobiety wynikało, że 19-latek z tej samej gminy około godz. 19:00 w m. Okuninka wyszedł z miejsca gdzie przyjechał odpocząć. Chłopak nie zabrał ze sobą telefonu i nie nawiązał do chwili obecnej kontaktu ze swoimi znajomymi. Kobieta martwiła się, ponieważ młody mężczyzna nie znał terenu a poszukiwania przez nich prowadzone nie przyniosły rezultatu.

Dyżurny włodawskiej komendy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia do poszukiwań skierował patrole: Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego i Wydziału Kryminalnego włodawskiej komendy oraz Oddziału Prewencji Policji w Lublinie. Policjanci sprawdzali wszystkie możliwe miejsca: lokale, ośrodki wypoczynkowe, przeczesywali też teren wokół jeziora. Około godz. 6:00 policjanci z Lublina zauważyli w zaroślach w drodze do Włodawy mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi osoby zaginionej. Po wylegitymowaniu potwierdzili swoje przypuszczenia – był to zaginiony 19-latek z gm. Pionki. Mężczyzna znajdował się w dobrym stanie i został przekazany swoim znajomym.

E.T.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
1138
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Włodawie

kiedy
2020-11-04 19:00
miejsce
Włodawski Dom Kultury, Włodawa,...
wstęp biletowany