Baśniowa noc z Andersenem

fot. KPP Włodawa
Biblioteka przy Gminnym Ośrodku Kultury w Hańsku Pierwszym gościła wczoraj w swoich murach miłośników baśni Jana Christiana Andersena. Głównym celem „Nocy z Andersenem” jest rozbudzenie w dzieciach zainteresowań czytelniczych, skojarzenie czytania z przyjemnością, a nie obowiązkową lekturą. Pośród zaproszonych gości nie zabrakło także urszulińskich stróżów prawa. Dzielnicowy młodszy aspirant Marcin Nowicki przeczytał fragmenty bajki "Towarzysz podróży".
REKLAMA

Wczorajszej nocy urszulińscy policjanci mieli okazję włączyć się w jedną z części kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”, czyli "Noc z Andersenem". Na wydarzenie zaprosiła nas Biblioteka przy Gminnym Ośrodku Kultury w Hańsku Pierwszym. Dzielnicowy młodszy aspirant Marcin Nowicki przeczytał bajkę "Towarzysz podróży". W wydarzeniu uczestniczyło 20 dzieci.

„Noc z Andersenem” to impreza międzynarodowa, która odbywa się w bibliotekach w wielu krajach Europy. Dzieci biorące w niej udział spędzają noc w bibliotece, uczestnicząc w ciekawym programie przygotowywanym przez bibliotekarzy, tutaj także śpią.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa

pogoda Włodawa
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Włodawie